Vykujeme stare apple produkty

Vykoupíme Váš použitý, či poškozený iPhone, iPad , MacBook , iMAC

Výkupní cenu Vám sdělíme po telefonu 720 993 506 nebo na pobočce.

Také můžete využít náš kontaktní formulář.

Napište nám

Máte doma iPod, iPad, který Vám pouze doma leží ladem? U nás jej můžete výhodně zpeněžnit, neboť společnost iMate poskytuje výkup iPhone telefonů, stejně jako výkup iPad tabletů.

Jaké typy iPhone a iPad vykupujeme?

Přesný seznam vykupovaných telefonů si můžete přečíst na těchto stránkách. Jedná se především o výkup (iPhone SE, iPhone 6/6+, iPhone 6S/6S+, iPhone 7/7+, iPhone 8/8+, iPhone X/XS, iPhone XS Max) a iPad, ale po dohodě jsme ochotni vykoupit i jiné Apple přístroje. Vykupujeme nové, použité, či rozbité telefony a tablety, byť jejich cena se samozřejmě bude lišit. Přístroj by měl obsahovat nabíječku, pokud možno originální. Pokud je iPhone či iPad v originálním balení, může to též zvýšit cenu výkupu.

Jak výkup iPhone a iPad funguje?

Výkup Apple produktů funguje velmi jednoduše. Stačí k nám na pobočku přinést Váš starý telefon či tablet a my Vám za něj vyplatíme nejvyšší možnou odměnu. Předtím samozřejmě ověříme, jestli je Váš iPhone či iPad funkční. Před výkupem si samozřejmě ověříme Vaši totožnost a původ telefonu.

Kolik za svůj iPhone nebo iPad dostanu?

Za Váš iPhone či iPad u nás dostanete tu nejlepší možnou výkupní cenu, která se samozřejmě odvíjí podle toho, v jakém je telefon či tablet stavu a jestli k němu máte originální příslušenství. Naše ceny jsou však dopředu známé, takže nejdete do neznámého. Cenu výkupu svého iPhone nebo iPad si můžete dopředu spočítat na našem webu. Stejně jako v případě servisu využijte kalkulačku, ve které si můžete po zadání všech vstupních údajů o Vašem telefonu či tabletu vypočítat jeho cenu a přesvědčit se, že naše podmínky pro výkup iPhonů a iPadů jsou vážně férové. Ceny výkupu jsou pouze orientační, cenu zařízení určí technik na prodejně.

Proč nám prodat svůj iPhone nebo iPad?

Po telefonech a tabletech značky Apple je stále díky jejich spolehlivosti velká poptávka na trhu včetně starších modelů. Proto je lepší svěřit svůj nepoužívaný iPhone či iPad nám a dostat za něj ještě nějaké peníze. Přesvědčte se sami na našem webu, případně nás rovnou kontaktujte.

Nechcete čekat ve frontě?

Objednejte se telefonicky na naší pobočce: Praha 6, Vítězné náměstí - 720 993 506